Graviravimo ir pjovimo lazeriu kainos

Kaip skaičiuojama darbų kaina ?

Kiekvienas klientas mums yra svarbus, brangus ir reikalingas. Priimame tiek vienetinius, tiek itin didelius užsakymus iš fizinių ir juridinių asmenų.

Visus savo užsakymus skirstome į 5 pagrindines grupes, kuriose ir nustatome esmines kainodaros gaires.

Vienetiniai užsakymai

Vienetiniais užsakymais laikome vieną ar kelis to paties užsakovo gaminius. Dažniausiai tai yra dovanos, apdovanojimai, įvairios lentelės ar suvenyrai. Tokių užsakymų minimali kaina nuo 10 eur. Šią kainą sudaro nesudėtingo maketo ruošimas ir derinimas, daikto pritaisymas lazeryje bei pats lazerinio pjovimo/graviravimo procesas.

Kas yra kas? Nesudėtingas maketas yra toks kai renkamas neilgas tekstas ir/arba priderinamas logo ar paveiksliukas ( pagal jūsų pageidavimus). Sudėtingesni maketai apmokestinami papildomai priklausomai nuo dizainos sudėtingumo ir laiko jį piešiant.

Daikto pritaisymas lazeryje – tai procesas kai pavyzdžiui jūsų 3 metrų lazdą, netaisyklingų formų ir lygaus paviršiaus neturintį suvenyrą  arba 10 kg ir daugiau  sveriančią vazą reikia pritaisyti taip, kad graviravimas būtų apskritai  įmanomas. Kuo daiktas lygesnis, plokštesnis, tuo pritaisymas lazeryje paprastesnis. Taurėms, nedidelėms vazoms ir kitiems panašiems daiktams naudojamas specialus rotorius graviravimui aplink.

Dažniausiai trumpiausias ir lengviausias darbas atitenka pačiai lazerinei technikai, kuri išpjauna ar išgraviruoja nurodytą dizainą ant tinkamai pritaisyto daikto.

Vienetiniai užsakymai dažnu atveju atliekami iš karto kai atvežate gaminį arba sekančiai dienai.

Maži užsakymai

Tai iki 50 vnt.siekiantys užsakymai, dažniausiai su tuo pačiu dizainu, bet ne būtinai. Gali būti ir vardinių daiktų graviravimas. Šių užsakymų kainą sudaro maketo/dizaino rengimas, daikto pritaisymas lazeryje bei pačių daiktų pjovimo/graviravimo paslauga.  Tokių užsakymų kainą deriname individualiai atsižvelgiant į aukščiau nurodytų punktų aplinkybes. Paslauga dažniausiai atliekama per 1-2 darbo dienas.

Vidutiniai užsakymai

Tai iki 500 vnt.siekintys užsakymai. Šių užsakymų kainą sudaro maketo/dizaino rengimas, išpakavimo iš/supakavimo į pakuotę mokestis (jei toks reikalingas), daikto pritaisymas lazeryje bei pačių daiktų pjovimo/graviravimo paslauga.  Paslauga dažniausiai atliekama per savaitę, bet priklausomai nuo gaminių dydžio ir graviruojamo ploto gali būti ir greičiau ir trumpiau.  Tokių užsakymų kainą deriname individualiai atsižvelgiant į aukščiau nurodytų punktų aplinkybes.

Dideli užsakymai

Dideliais užsakymais laikome tuos, kurie yra iki 5000 vnt.arba šiek tiek mažesni, bet nuolatiniai – pasikartojantys tam tikru periodiškumu. Šiuos užsakymus visada deriname individualiai ir kainą bei terminus aptariame su klientu kol pasiekiame abipusiai naudingą sprendimą. Tokių užsakymų kainą taip pat sudaro tie patys punktai, tik didžiausią kainos dalį sudaro graviravimo/pjovimo laikas. Toliau seka supakavimo/išpakavimo mokestis (jei toks reikalingas), pritaisymas lazeryje, o mažiausią dalį maketavimo ir dizaino darbai.

Itin dideli užsakymai

Užsakymai nuo 10 000 vnt.

Tokiems užsakymams taikomi  tie patys kainos ir terminų skaičiavimai kaip ir dideliems užsakymams. Bet kuo užsakymas didesnis, tuo ir mes lankstesni

Turite konkurentų pasiūlymą? Atsiųskite jį mums ir mes Jums padarysime geresnį! Laišką siųskite info@ministerija.lt arba užpidykite kontaktų formą čia: KONTAKTAI