Šiandiena gamyboje vis labiau populiarėja plastikas ir gaminiai iš jo. Dėl savo nedidelės kainos vis daugiau tiek stiklo, tiek popieriaus gaminių pakeičia plastikas. Lazeriniam graviravimui dažniausiai yra naudojamas specialus šiai technikai pritaikytas plastikas, kurio viršutinis sluoksnis yra vienos spalvos, o apatinis kitos (dažniausiai juodos). Jis būna įvairių storių ir spalvų, todėl gali būti pritaikomas labai įvairiose srityse, ypač informacinių lentelių gamyboje, stendų gamyboje, rūbinių, baseinų, sporto klubų, viešbučio kambarių ir kitų įstaigų numerių ar raktų pakabukų gamybai. Taip pat plastiko lentelės dažnai naudojamos ant  sportinių apdovanojimų.  Jis lengvai graviruojasi, o išdeginamas raštas ar tekstas gali būti net ypač smulkus.

Lazeriniam graviravimui gali būti naudojami ir kiti plastikai, jau pagamintos detalės ar kiti plastiko gaminiai. Ypač populiarus pramonėje gaminamų plastikinių detalių iš polikarbonato, ABS, poliamido ir kt. markiravimas. Lazerinė techinka šiandien įgalina tai padaryti itin greitai ir itin didelius kiekius. Populiariausi plastiko graviravimo pavyzdžiai yra įvairūs elektros kištukai ir komponentai, automobilių dalys, klaviatūros, įrankiai, gyvūnų identifikavimo žymės, pakuotės, detalių korpusai iš plastiko, jungikliai ir pan. Ant jų dažniausiai graviruojami logotipai, kodai, serijiniai numeriai ir kt. Net ir mažiausi komponentai ir detalės gali būti greitai ir lengvai pažymėtos lazeriu sunkiai pasiekiamose srityse.

Galima visam laikui įgraviruoti beveik bet kokio tipo plastiką, nors įvairios žaliavos, spalviniai pigmentai ir priedai labai skirtingai reaguoja.

Plastiko tinkamumas graviruoti lazeriu

Graviravimo kokybė
Plastiko pavadinimas Patenkinama GeraPuiki
 Akrilasicon-check
 Spalvotas akrilasicon-check
 Fluorasensinis akrilasicon-check
 ABSicon-check
 Polipropilenasicon-check
 Rowmarkicon-check
 PETGicon-check
 GrafLuxicon-check
 PVCicon-check
Plastiko graviravimo pavyzdžiai